LASEROTERAPIA

Urządzenie

LightSheer™ Diode Laser System

Nadmierne owłosienie jest przyczyną frustracji wielu pacjentów, zarówno z zaburzeniami hormonalnymi, jak i zupełnie zdrowych ludzi. Pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na skuteczną metodę pozwalającą na stałe usunięcie niechcianych włosów z różnych okolic ciała. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest laser diodowy Light Sheer.

URZĄDZENIE

HI FU

Urządzenia liftingująco – liposukcyjne na twarz i ciało. Regeneracja i odmładzanie bez naruszenia zewnętrznej warstwy skóry.

URZĄDZENIE

LASER FRAKCYJNY CO2 Fire Xel BISON

Technologia lasera frakcyjnego CO2 jest jedną z najnowszych i najbardziej skoncentrowanych technologii na całym świecie. Jest to rodzaj najmniej inwazyjnego zabiegu chirurgicznego, pomiędzy zabiegami inwazyjnymi oraz nieinwazyjnymi.

URZĄDZENIE

Syneron E Max – Lifting

System laserowy Syneron eMax to kompletne rozwiązanie do szerokiej gamy estetycznych zabiegów laserowych, w tym trądziku, depilacji, odmładzania skóry, redukcji zmarszczek i wielu innych. … poradzi sobie z niemal każdym zabiegiem estetycznym i może to zrobić z niezwykłą szybkością i komfortem pacjenta.

URZĄDZENIE

Plasma ARC

Plasma ARC w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania. Ponadto pod wpływem generowanej plazmy, włókna kolagenowe i elastynowe stymulowane są do odbudowy. Zabieg nie wywołuje krwawienia i nekrozy otaczających tkanek, ponieważ jego działanie ogranicza się do granicy warstwy podstawnej skóry właściwej.

URZĄDZENIE

Laser Q-Switch

Usuwanie tatuaży, makijażu permanentnego oraz peeling węglowy (redukcja rozszerzonych porów, działanie antytrądzikowe i poprawa napięcia skóry)

Odwiedź nas

ul. Obozowa 25B

32-600 Oświęcim

KONTAKT

MK Beauty – Kosmetologia Estetyczna

tel. 604 632 868

Godziny otwarcia

Pon - pt: 9:00 - 18:00

Sobota: 9:00 - 13:00