Cienie i sińce pod oczami to częsty problem, który obserwuję u klientów w moim gabinecie. Przypadłość ta  spowodowana jest bardzo często przez zmęczenie, niewyspanie , zbyt długą pracą przy komputerze.

Stan taki zazwyczaj szybko mija po odpoczynku i relaksie.  Często spotykam się jednak z osobami z zacienieniem wokół oczu, u których stan ten  ma charakter długotrwały. Wbrew pozorom takie sińce pod oczami nie są tylko defektem kosmetycznym. W wielu przypadkach mogą  wskazywać na występowanie takich chorób jak np.: choroby tarczycy, cukrzyca, zaburzenia krążenia, nadciśnienie tętnicze ,choroby wątroby, anemia, alergie , astma i  atopowe zapalenie skóry (AZS) , choroby nerek, niedożywienie lub odwodnienie czy choroby pasożytnicze jelit. Cienie pod oczami mogą być też skutkiem stosowania używek (papierosy, alkohol ), nadmiernej ekspozycji na słońce , jak również błędy w pielęgnacji wrażliwej skóry okolicy oka.

Takie cienie pod oczami występują najczęściej z powodu różnych czynników pochodzenia wewnętrznego i zewnętrznego, dlatego też ważne jest postawienie właściwej diagnozy . Jak dotąd najlepszym rozwiązaniem w niektórych skomplikowanych przypadkach jest połączenie różnych metod zabiegowych , które uważane są za stosunkowo skuteczne.  

W moim gabinecie stosuję kilka rozwiązań na tego rodzaju problemy.

Jedną z nich jest Nanopeeling EYE stworzony został specjalnie z myślą o delikatnych okolicach oczu. Połączenie kwasu glikolowego z kwasem mlekowym ma za zadanie zwiększenie efektywności działania przy jednoczesnym zmniejszeniu jego inwazyjności. Pozwala to na stosowanie peelingu EYE na wszystkie wrażliwe okolice twarzy i szyi. Jako peeling powierzchniowy, ma właściwości regulujące powodujące delikatne złuszczanie i regenerację skóry w miejscach aplikacji. Redukuje drobne zmarszczki, blizny oraz plamy posłoneczne i starcze. Zastosowana w peelingu nanotechnologia jest unikalną biotechnologicznie zaawansowaną metodą zamykania aktywnych składników w nanocząsteczki ,która pozwala bez przeszkód wnikać w przestrzeń międzykomórkową górnych warstw skóry ,co gwarantuje dużo lepsze wchłanianie substancji aktywnych, przez co zwiększa  efektywność zabiegu.

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być  lekko zaróżowiona ,ale co ważne nie ma  widocznego procesu złuszczania się naskórka . Przez co zabieg jest bardzo komfortowy i bezpośrednio po zabiegu można powrócić do zajęć dnia codziennego.

Częstotliwość zabiegu w zależności od problemu od 4- 6 sesji co 15 dni

Mezoterapia igłowa  z zastosowaniem peptydów biomimetycznych

Dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych (Oligopeptyd-34 oligopeptyd-24,dekapeptyd-4), rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę pod oczami, redukując cienie i oznaki zmęczenia – dając efekt świeżego
i promiennego spojrzenia. Preparat wygładza zmarszczki pod oczami i zapobiega ich powstawaniu. Poprawia elastyczność skóry poprzez zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Zmniejsza również syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni pod oczami.

Efekty  można zaobserwować już po pierwszym zabiegu.

W ofercie gabinetu znajduje się również szereg zabiegów nieinwazyjnych, w postaci masek krystalicznych, kolagenowych, algowych, które są indywidualnie dobierane w zależności od potrzeb klienta. Zabiegi poprzedzone są peelingiem ultradźwiękowym (kawitacyjnym), bardzo często łączę zabiegi z zastosowaniem wysoko skoncentrowane j vit.c , oraz mojego autorskiego masażu okolic oczu. Po zabiegu skóra jest rozjaśniona ,nawilżona a mięśnie okrężne oka zrelaksowane.

Szczególną uwagę zwracam na pielęgnację domową i staram się opracować indywidualny plan pielęgnacji  dla każdego klienta.

Bardzo pożądane w tej chwili są kosmetyki wegańskie , naturalne , które nie zawierają związków pochodzenia zwierzęcego i substancji szkodliwych w swoim składzie.

Polecam płatki pod oczy Prepwork

Do nabycia w moim sklepie internetowym kliknij w link poniżej.
KOSMETYKI